מכונות שתיה אוטומטיות מכונות קפה ושתיה חמה אוטומטיות מכונות חטיפים מכונות משולבות

054-2184988

סוגי מכונות קפה לתעשייה ולבית

3 בספטמבר, 2015,

0 תגובות

סוגי מכונות קפה לתעשייה ולבית

אם בעבר היה ניתן למצוא מכונות קפה ביתיות רק אצל בתי העשירים, הרי שהיום ניתן למצוא אותן בבתים רבים אשר נוהגים לשתות קפה איכותי ממכונה משוכללת ולפתוח כל בוקר עם נינוחות נפלאים.

 שפע מכונות הקפה עלול לבלבל כל אדם אשר מעוניין לרכוש מכונה לבית, למשרד, לבית הקפה או למסעדה ולכן כדאי לבדוק את האפשרויות הקיימות בשוק- לבחון את ההבדלים, המחירים וכו' עוד לפני הרכישה.

מכונות הקפה הביתיות

אם אתם מעוניינים לרכוש מכונת קפה לבית תוכלו לבחור בין מכונה ידנית, מכונה אוטומטית או מכונה עם קפסולות. מכונה ידנית תגיע עם ידית חליטה וניתן לבחור בין שפע סוגי קפה. כמו כן, ניתן לרכוש את המכונה עם קפסולות שיש להכניס לידית החליטה. המחירים של מכונות הקפה הידניות אשר מכילות דוד חימום נעים בין 1,500- 12,000 שקלים. מכונות שמכילות דוד הינן המומלצות ביותר. נוסף על כך, ניתן לרכוש מכונות שאינן מכילות דוד ולכן עולות פחות- מכונות ללא דוד יעלו כ- 750 שקלים בממוצע אך הן פחות מומלצות. במידה ותבחרו במכונות הקפה הידניות תוכלו לרכוש גם מטחנה, להתאים את הטחינה ללחץ של המכונה וליהנות מקפה טרי.

מכונה אוטומטית טוחנת את פולי הקפה על ידי לחיצת כפתור ומוציאה אספרסו. המחירים של המכונה האוטומטית נעים בין 4,000- 15,000 שקלים. המכונה האוטומטית נוחה יותר מהמכונה הידנית וגם במקרה זה אפשר לרכוש סוגי קפה רבים. יש לציין כי איכות החליטה של המכונה האוטומטית נמוכה מאיכות החליטה של המכונה הידנית ובמידה והמכונה מתקלקלת עשוי מחיר התיקון להיות גבוה.

באמצעות מכונה עם קפסולות מוכנות אשר מכילות קפה טחון ניתן להכין אספרסו במהירות וללא התעסקות רבה. החיסרון של הקפסולות הוא שהן מגבילות את המשתמש משום שניתן לרכוש רק את סוגי הקפה שמשווק היצרן. המחירים של מכונות עם קפסולות נעים בין 1000-2000 שקלים אך הקפסולות יקרות ביותר. כמו כן, לא תמיד ניתן להקציף את הקפה וכדי לעשות זאת יש לרכוש מנגנון נפרד שעולה כ- 600 שקלים בממוצע. יש לציין כי איכות ההקצפה של המנגנון אינה גבוהה.

מכונות קפה לתעשייה

בניגוד לצריכת הקפה בבית או במשרדים, מגישים בתי הקפה והמסעדות כמויות עצומות של קפה ולכן על בתי העסק הללו לרכוש מכונות מקצועיות וחזקות. בין המכונות הקיימות בשוק ניתן למצוא מכונה מקצועית חצי אוטומטית. מדובר על מכונה פופולארית ביותר בארץ. המכונה מכילה משאבה ודוד מים גדול וכדי להשתמש בה יש להיות מיומן משום שהיא מופעלת בצורה ידנית. מכונה חצי אוטומטית תוכל לעמוד בעומס רב והקפה יהיה איכותי.

כמו כן, ניתן לרכוש מכונה עם מספר ראשים. גם מכונה זו יכולה לעמוד בעומס רב. המכונה גדולה מאוד משום שהיא מכילה דוד מים בעל נפח גדול ומערכות פנימיות. נוסף על כך, היא כוללת 2-3 ראשים של חליטת קפה. באמצעות המכונה ניתן להכין 2-3 כוסות של קפה.

לבחור את המכונה המתאימה ביותר

לאחר שתבדקו את מכונות הקפה הקיימות בשוק תוכלו לבחור את המכונה המתאימה ביותר לצרכים שלכם. במידה והחלטתם לרכוש מכונת קפה עם קפסולות רצוי לבדוק כמה הן עולות משום שבמצטבר המחיר עלול להיות גבוה מאוד ויש לדעת זאת. כמו כן, רצוי לרכוש מכונת קפה שאינה דורשת התעסקות רבה, מכינה את הקפה במהירות ולא גורמת ללכלוך.

.

 

 

השאירו תגובה