מכונות שתיה אוטומטיות מכונות קפה ושתיה חמה אוטומטיות מכונות חטיפים מכונות משולבות

054-2184988

מקררי משקאות וחלביה ותרומתם למכירות החנות

14 בינואר, 2016,

0 תגובות

מקררי משקאות וחלביה ותרומתם למכירות החנות

בין אם מדובר על מאפיה, סופרמרקט, חנות ירקות ואפילו חנות בגדים, מכונת ממכר של מקרר משקאות יהווה תמיד ערך מוסף ולא יראה מיותר. במיוחד בארץ חמה כמו שלנו, גם כאשר מדובר על חנות שכלל אינה קשורה למזון, משקה קר נתפס תמיד כפינוק שהחנות רוצה להעניק לנו וכמוצר מהנה שתמיד כיף לקנות. בשל כך, עסקים רבים בוחרים להציב מכונות ממכר למשקאות במקום בולט בחנות ונוכחים לדעת כי זוהי השקעה שתמיד מוכיחה את עצמה.

 

תערוכה של מוצרי חלב

תארו לכם אתכם מגיעים לסופר ומוצאים את מוצרי החלב בתוך מקררי ענק רגילים, כך שהיה נדרש מכם לפתוח את דלת המקרר ולחפש בתוכו את המוצר שאתם מחפשים. ללא ספק הדבר אינו נוח וגם אינו מזמין. לכן, מקרר חלביה הוא חיוני גם עבור בעל החנות וגם לקונה. לבעל החנות הוא מגדיל באופן משמעותי את אטרקטיביות מוצרי החלב ועל ידי כך מגדיל את מספר המכירות. לקונה הוא הופך את קניית מוצרי החלב לאטרקטיבית ונעימה יותר. ישראלים ידועים כחובבי מוצרי חלב, והקניה שלהם, תוך האפשרות לראות את כל המוצרים פרושים זה לצד זה, הופכת את הקניה לנוחה ומהנה.

 

משקה קר אטרקטיבי יותר ממשקה פושר

עד לפני מספר שנים, בחנויות מזון כמו מרכולים או מכולות, משקאות היו מונחים על מדפים וכלל לא מונחים בתוך מקרר. עם השנים השכילו בעלי החנויות להבין כי משקה פושר בטמפרטורת החדר, טעים ככל שיהיה, אינו אטרקטיבי כמו משקה קר. נמצא כי מכונת ממכר של שתיה מגדיל את המכירות. לעיתים אדם שחוזר מעבודתו ביום חם נכנס לחנות רק בכדי לקנות משקה קר, וזאת כי מקרר המשקאות בלט במראהו. בנוסף, באותה הזדמנות הוא קונה מספר מוצרים נוספים כמו חטיף או מוצר לבית. כך, לא רק שרכש אותו אדם משקה שלא בהכרח תכנן לקנות, הוא רכש מוצרים נוספים באופן ספונטני.

 

להציב את המקרר במקום הנכון

מקרר משקאות הוא אביזר גדול ובולט וגם אטרקטיבי שיכול למשוך לקוחות אליו, הן כאלה שנמצאים כבר בתוך החנות והן כאלה שנכנסים אליה במיוחד כי הבחינו בו. לכן, כמו כל אביזר בחנות, יש להציבו במקום ובזווית הנכונים. כדאי להציבו במקום הבולט לאנשים הנמצאים בתוך החנות או עוברים מחוצה לה. עם זאת, חשוב שלא יאפיל על מוצרים אחרים ויהיה בולט מדי. חשוב שהמקרר ישתלב עם סביבתו באופן הרמוני ולא יראה כמוצב באופן מלאכותי המנסה למשוך את הלקוח באופן אגרסיבי מדי. כמובן שחשוב להתאים את המקרר למידות האזור המיועד לו כך שיש לעשות מדידות לפני שהולכים לבחור מקרר משקאות.

 

מקרר עם זכוכית או בלי?

ניתן למצוא מקרר משקאות עם דלת זכוכית או מקרר ללא דלת. דלת הזכוכית נותנת למקרר מראה אקסקלוסיבי ומושך יותר. על דלת הזכוכית משתקף אור המנורות שבחנות, מה שהופך את המקרר לבוהק ובולט יותר. עם זאת, מקרר ללא דלת הופך את המוצר לנגיש יותר- רק להושיט יד ולקחת.

השאירו תגובה