מכונות שתיה אוטומטיות מכונות קפה ושתיה חמה אוטומטיות מכונות חטיפים מכונות משולבות

054-2184988

חדשות

14 בינואר, 2016,

0 תגובות

מקררי משקאות וחלביה ותרומתם למכירות החנות

מקררי משקאות וחלביה ותרומתם למכירות החנות

בין אם מדובר על מאפיה, סופרמרקט, חנות ירקות ואפילו חנות בגדים, מכונת ממכר של מקרר משקאות יהווה תמיד ערך מוסף ולא יראה מיותר. במיוחד בארץ חמה כמו שלנו, גם כאשר מדובר על חנות שכלל אינה קשורה למזון, משקה קר נתפס תמיד כפינוק שהחנות רוצה להעניק לנו וכמוצר מהנה שתמיד כיף לקנות. בשל כך, עסקים רבים בוחרים להציב מכונות ממכר למשקאות במקום בולט בחנות ונוכחים לדעת כי זוהי השקעה שתמיד מוכיחה את עצמה.

 

תערוכה של מוצרי חלב

תארו לכם אתכם מגיעים לסופר ומוצאים את מוצרי החלב בתוך מקררי ענק רגילים, כך שהיה נדרש מכם לפתוח את דלת המקרר ולחפש בתוכו את המוצר שאתם מחפשים. ללא ספק הדבר אינו נוח וגם אינו מזמין. לכן, מקרר חלביה הוא חיוני גם עבור בעל החנות וגם לקונה. לבעל החנות הוא מגדיל באופן משמעותי את אטרקטיביות מוצרי החלב ועל ידי כך מגדיל את מספר המכירות. לקונה הוא הופך את קניית מוצרי החלב לאטרקטיבית ונעימה יותר. ישראלים ידועים כחובבי מוצרי חלב, והקניה שלהם, תוך האפשרות לראות את כל המוצרים פרושים זה לצד זה, הופכת את הקניה לנוחה ומהנה.

 

משקה קר אטרקטיבי יותר ממשקה פושר

עד לפני מספר שנים, בחנויות מזון כמו מרכולים או מכולות, משקאות היו מונחים על מדפים וכלל לא מונחים בתוך מקרר. עם השנים השכילו בעלי החנויות להבין כי משקה פושר בטמפרטורת החדר, טעים ככל שיהיה, אינו אטרקטיבי כמו משקה קר. נמצא כי מכונת ממכר של שתיה מגדיל את המכירות. לעיתים אדם שחוזר מעבודתו ביום חם נכנס לחנות רק בכדי לקנות משקה קר, וזאת כי מקרר המשקאות בלט במראהו. בנוסף, באותה הזדמנות הוא קונה מספר מוצרים נוספים כמו חטיף או מוצר לבית. כך, לא רק שרכש אותו אדם משקה שלא בהכרח תכנן לקנות, הוא רכש מוצרים נוספים באופן ספונטני.

 

להציב את המקרר במקום הנכון

מקרר משקאות הוא אביזר גדול ובולט וגם אטרקטיבי שיכול למשוך לקוחות אליו, הן כאלה שנמצאים כבר בתוך החנות והן כאלה שנכנסים אליה במיוחד כי הבחינו בו. לכן, כמו כל אביזר בחנות, יש להציבו במקום ובזווית הנכונים. כדאי להציבו במקום הבולט לאנשים הנמצאים בתוך החנות או עוברים מחוצה לה. עם זאת, חשוב שלא יאפיל על מוצרים אחרים ויהיה בולט מדי. חשוב שהמקרר ישתלב עם סביבתו באופן הרמוני ולא יראה כמוצב באופן מלאכותי המנסה למשוך את הלקוח באופן אגרסיבי מדי. כמובן שחשוב להתאים את המקרר למידות האזור המיועד לו כך שיש לעשות מדידות לפני שהולכים לבחור מקרר משקאות.

 

מקרר עם זכוכית או בלי?

ניתן למצוא מקרר משקאות עם דלת זכוכית או מקרר ללא דלת. דלת הזכוכית נותנת למקרר מראה אקסקלוסיבי ומושך יותר. על דלת הזכוכית משתקף אור המנורות שבחנות, מה שהופך את המקרר לבוהק ובולט יותר. עם זאת, מקרר ללא דלת הופך את המוצר לנגיש יותר- רק להושיט יד ולקחת.

3 בספטמבר, 2015,

0 תגובות

סוגי מכונות קפה לתעשייה ולבית

סוגי מכונות קפה לתעשייה ולבית

אם בעבר היה ניתן למצוא מכונות קפה ביתיות רק אצל בתי העשירים, הרי שהיום ניתן למצוא אותן בבתים רבים אשר נוהגים לשתות קפה איכותי ממכונה משוכללת ולפתוח כל בוקר עם נינוחות נפלאים.

 שפע מכונות הקפה עלול לבלבל כל אדם אשר מעוניין לרכוש מכונה לבית, למשרד, לבית הקפה או למסעדה ולכן כדאי לבדוק את האפשרויות הקיימות בשוק- לבחון את ההבדלים, המחירים וכו' עוד לפני הרכישה.

מכונות הקפה הביתיות

אם אתם מעוניינים לרכוש מכונת קפה לבית תוכלו לבחור בין מכונה ידנית, מכונה אוטומטית או מכונה עם קפסולות. מכונה ידנית תגיע עם ידית חליטה וניתן לבחור בין שפע סוגי קפה. כמו כן, ניתן לרכוש את המכונה עם קפסולות שיש להכניס לידית החליטה. המחירים של מכונות הקפה הידניות אשר מכילות דוד חימום נעים בין 1,500- 12,000 שקלים. מכונות שמכילות דוד הינן המומלצות ביותר. נוסף על כך, ניתן לרכוש מכונות שאינן מכילות דוד ולכן עולות פחות- מכונות ללא דוד יעלו כ- 750 שקלים בממוצע אך הן פחות מומלצות. במידה ותבחרו במכונות הקפה הידניות תוכלו לרכוש גם מטחנה, להתאים את הטחינה ללחץ של המכונה וליהנות מקפה טרי.

מכונה אוטומטית טוחנת את פולי הקפה על ידי לחיצת כפתור ומוציאה אספרסו. המחירים של המכונה האוטומטית נעים בין 4,000- 15,000 שקלים. המכונה האוטומטית נוחה יותר מהמכונה הידנית וגם במקרה זה אפשר לרכוש סוגי קפה רבים. יש לציין כי איכות החליטה של המכונה האוטומטית נמוכה מאיכות החליטה של המכונה הידנית ובמידה והמכונה מתקלקלת עשוי מחיר התיקון להיות גבוה.

באמצעות מכונה עם קפסולות מוכנות אשר מכילות קפה טחון ניתן להכין אספרסו במהירות וללא התעסקות רבה. החיסרון של הקפסולות הוא שהן מגבילות את המשתמש משום שניתן לרכוש רק את סוגי הקפה שמשווק היצרן. המחירים של מכונות עם קפסולות נעים בין 1000-2000 שקלים אך הקפסולות יקרות ביותר. כמו כן, לא תמיד ניתן להקציף את הקפה וכדי לעשות זאת יש לרכוש מנגנון נפרד שעולה כ- 600 שקלים בממוצע. יש לציין כי איכות ההקצפה של המנגנון אינה גבוהה.

מכונות קפה לתעשייה

בניגוד לצריכת הקפה בבית או במשרדים, מגישים בתי הקפה והמסעדות כמויות עצומות של קפה ולכן על בתי העסק הללו לרכוש מכונות מקצועיות וחזקות. בין המכונות הקיימות בשוק ניתן למצוא מכונה מקצועית חצי אוטומטית. מדובר על מכונה פופולארית ביותר בארץ. המכונה מכילה משאבה ודוד מים גדול וכדי להשתמש בה יש להיות מיומן משום שהיא מופעלת בצורה ידנית. מכונה חצי אוטומטית תוכל לעמוד בעומס רב והקפה יהיה איכותי.

כמו כן, ניתן לרכוש מכונה עם מספר ראשים. גם מכונה זו יכולה לעמוד בעומס רב. המכונה גדולה מאוד משום שהיא מכילה דוד מים בעל נפח גדול ומערכות פנימיות. נוסף על כך, היא כוללת 2-3 ראשים של חליטת קפה. באמצעות המכונה ניתן להכין 2-3 כוסות של קפה.

לבחור את המכונה המתאימה ביותר

לאחר שתבדקו את מכונות הקפה הקיימות בשוק תוכלו לבחור את המכונה המתאימה ביותר לצרכים שלכם. במידה והחלטתם לרכוש מכונת קפה עם קפסולות רצוי לבדוק כמה הן עולות משום שבמצטבר המחיר עלול להיות גבוה מאוד ויש לדעת זאת. כמו כן, רצוי לרכוש מכונת קפה שאינה דורשת התעסקות רבה, מכינה את הקפה במהירות ולא גורמת ללכלוך.

.